startujemy_BabyEye

Startujemy, czyli pierwszy wpis w dzienniku

Niektórzy mówią, że to początki są najtrudniejsze, ale w tym przypadku (pomijając kilka aspektów technicznych i budżetowych) nasz początek przebiegał zgodnie z planem. Możnaby również powiedzieć, że skoro czytasz ten tekst to znaczy, że jesteś naszym czytelnikiem, co postrzegamy jako osiągnięcie jednego z zamierzonych celów. 

Na pierwszym wpisie chcemy zadeklarować, że dołożymy wszelkich starań, aby zamieszczać posty systematycznie. Gdy dojdzie jednak do wyboru pomiędzy częstotliwością wpisów a ich zawartością merytoryczną, to pozwól nam w takim wyborze postawić na jakość.

Naszym celem jest otwarta dyskusja na tematy dotyczące wychowania dzieci, tego jak dzieci odbierają świat i jak oceniają nas w roli rodziców. Chcemy też dzielić się sprawdzonymi metodami radzenia sobie w sytuacjach trudniejszych i czynienia ich przez to łatwiejszymi. Bardzo liczymy na Wasz czynny udział w tej dyskusji, a w zamian deklarujemy otwartość na sugestie, które mogą ulepszyć tego bloga.

Poza prowadzonym blogiem, chcemy udostępniać narzędzia wspierające Cię w roli rodzica i tym samym zachęcać Cię do stosowania obecnych technologii dla ułatwiania sobie życia. W zakładce DO POBRANIA będziemy umieszczać recenzje dotyczące dostępnych na rynku aplikacji mobilnych oraz możliwości ich wykorzystania w okresie opieki nad dziećmi.

Będziemy także, starali się zaistnieć w mediach społecznościowych (być może w nieco innej formie aktywności niż na tym blogu).