O nas

Dziękujemy Ci za odwiedzenie naszej strony.

Kim jesteśmy?

Osobami koordynującymi funkcjonowanie strony są przede wszystkim: mama dwójki dzieci (która łączy opiekę nad nimi z pracą i studiami) oraz pracujący na etacie ojciec dwóch synów (który stara się sprostać trudom wychowawczym i pieluchom). Dodatkowo, wsparcie tworzą specjalista od IT (który pomaga w zawiłościach nowoczesnych technologii) oraz osoby współpracujące z nami przy merytorycznym opracowywaniu publikacji (a zajmujące się na co dzień redagowaniem tekstów z zakresów takich jak: opieka nad noworodkami, pedagogika lub ekonomia). Stawiamy na pracę zespołową wierząc w efekt synergii i w to, że uda nam się stworzyć wzajemnie uzupełniający się ‘team’.  Oceniaj nas, komentuj, pisz jak możemy ulepszyć nasz blog. Tylko mając takie informacje, będziemy mogli poprawiać jakość, tak aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

O czym jest ta strona?

W części BLOG znajdziesz zapiski i publikacje na tematy związane z opieką nad małymi dziećmi, nowinki na temat ich postrzegania świata lub też wypróbowane porady i działania ułatwiające życie mniej lub bardziej doświadczonych Mam i Ojców. W zakresie publikacji mogą się również pojawiać teksty tworzone we współpracy ze specjalistami spoza naszego stałego zespołu a nawiązujące do tematu przewodniego strony.

W zakładce DO POBRANIA będziemy starali się udostępniać narzędzia, które mogą się okazać pomocne w okresie opieki nad Twoimi dziećmi. Tu znajdziesz recenzje i opinie aplikacji dla rodziców wraz z przekierowaniem do miejsc, z których możesz je pobrać. Jeśli trudno Ci będzie odnaleźć opisaną u nas aplikację w gąszczu innych w sklepach App Store czy Google Play, najprostszym sposobem jest wejście na naszą stronę z telefonu lub tabletu i kliknięcie w podane przy aplikacji linki. Aby Ci to ułatwić, nasza strona została wykonana jako responsywna co oznacza, że będzie działać poprawnie z każdego urządzenia mobilnego.

 Serdecznie zapraszamy. Baby Eye Team.

 

Przygotowując ten serwis, autorzy dochowali należytej staranności i są przekonani, że zawarte tu informacje są zgodne z powszechnie dostępną wiedzą w czasach, w których informacje te powstały. Celem niniejszej strony www jest przekazywanie Wam rzetelnych informacji związanych z pisywanymi zagadnieniami lecz należy pamiętać, że rozwój każdego dziecka może się różnić gdyż każda sytuacja jest inna. W konkretnych przypadkach, zalecamy więc czytelnikom aby konsultowali się z odpowiednimi dla tych przypadków specjalistami. Informacje tu zawarte, nie mają służyć jako specjalistyczna porada lekarska, prawna lub inna indywidualna porada odnosząca się do konkretnej sytuacji. Autorzy serwisu nie ponoszą więc odpowiedzialności za ewentualne błędy lub pominięcia jak również za praktyczne wykorzystywanie informacji zawartych w niniejszym serwisie.